Aukcja zakończy się 08.07.2024
Powrót

Opis

1954 Godło państwa, wydanie z dużym numerem kontrolnym, do przesyłek zwykłych - znaczek metrykalny z oznaczeniami walca N.8.W.III., znajdującymi się za 54 znaczkiem; kasowane, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 56874

Aukcja 116
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 45 PLN
Katalog: Fi.U21IIA
Mi.D23B
Kategoria: Znaczki urzędowe

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót