Rejestracja
Logowanie
Rejestracja
Logowanie
Strona Główna
Aktualna oferta
Ostatnie wyniki
Archiwum
Regulamin
Kontakt
Aukcja rozpocznie się
15.11.2024
Powrót
Opis
1940 widoki zabytkowych budowli, 30 gr karta z sygnaturą II.41 (Fi.180.-), wysłana 21.11.1944 ze Skierniewic do niemieckiego obozu pracy Wessenberg (Fi.180.-); bardzo dobry stan zachowania.
Lot # 51411
Aukcja 116
Zamknięcie:
Aukcja zakończona
Aktualna cena:
120 PLN
Katalog:
Fi.Cp8II
Mi.P11
Kategoria:
Generalne Gubernatorstwo
Liczba przebić:
0
Historia przebić
Powrót