1940 widoki zabytkowych budowli, 12 gr zielona karta o sygnaturze II.41, dofrankowana i jako ekspresowa wysłana 17.V.1941 z Warszawy do Puław, znaki opłaty skasowane jednoobrączkowym datownikiem WARSCHAU SW 22 z wyróżnikiem *c*; dobry stan zachowania.