1932 lub po, perforacja firmowa HF & FS — firma niezidentyfikowana (Henryka Francka Synowie, Fabryka Środków Kawowych S. A. w Skawinie.?), parka znaczków z dziurkowaniem firmowym z uszkodzonymi literami FS (niewycięte otwory dolnej części), skasowana stemplem wirnikowym "PACZKI ŻYWNOŚCIOWE"; dobry stan zachowania.