Aukcja zakończy się 08.07.2024
Powrót

Opis

1926 perforacja firmowa VCOD (monogram) — Vacuum Oil Company, S.A., Czechowice k. Dziedzic (filia koncernu amerykańskiego), dwa znaczki z dziurkowaniem firmowym: górny z uszkodzonym napisem (brak większości dziurek), dolny z prawidłowo wykonanym napisem (dołączony gratis dla porównania), oba skasowane w Dziedzicach; firma ta w związku z nabyciem maszyny frankującej w 1928 roku zaprzestał dziurkowania znaczków; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 13941

Aukcja 113
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 200 PLN
Katalog: Fi.209II, 210I
Mi.237II, 238I
Kategoria: Polska międzywojenna 1919-1939

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót