sygnatura X-1937, hasło propagandowe N - PODCZAS PODRÓŻY - KORZYSTAJCIE Z POCZTY PERONOWEJ;
sygnatura VI-1938, hasło propagandowe L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ;
na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.
Zamknięcie: | Aukcja zakończona |
Aktualna cena: | 80 PLN |
Katalog: |
Fi.Cp72 |
Kategoria: | Całostki |
Liczba przebić: | 0 Historia przebić |