Rejestracja
Logowanie
Rejestracja
Logowanie
Strona Główna
Aktualna oferta
Ostatnie wyniki
Archiwum
Regulamin
Kontakt
Aukcja rozpocznie się
15.11.2024
Powrót
Opis
1945 Zabytki Gdańska, 1 zł ząbkowanie liniowe ZL11 parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.4.W.I. - znajdującym się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, pod znaczkami liczby rozrachunkowe; czyste, bardzo dobry stan zachowania.
Lot # 47289
Aukcja 111
Zamknięcie:
Aukcja zakończona
Aktualna cena:
54 PLN
Katalog:
Fi.377
Mi.410
Kategoria:
Polska Ludowa 1944-1952
Liczba przebić:
1
Historia przebić
Powrót