Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1821 kompletny prywatny list z pełną treścią datowany "5 augusta" wysłany z Tarnowa przez Przemyśl do Dubiecka, jednowierszowy w ramce stempel nadawczy VON TARNOW, na froncie wpisana czerwoną kredką cyfra 4, na odwrocie pieczęć lakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 30745

Aukcja 110
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 600 PLN
Katalog:
Kategoria: Okres przedznaczkowy

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót