Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1953 Szkolnictwo, 10 gr legitymacyjny znaczek o ząbkowaniu ZG 12¾ z oznaczeniem walca N.II.W.I.-55 r - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 6555

Aukcja 107
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 50 PLN
Katalog: Fi.693
Mi.834C
Kategoria: PRL 1952-1989

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót