Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1940 polskie karty pocztowe z prezydentem Mościckim o szarozielonym znaku opłaty z nadrukiem, komplet 6 sztuk w tym: 3 o sygnaturze (VI-1938) i 3 o sygnaturze (VI-1939), ze wszystkimi 3 hasłami propagandowymi (H, I, J) z którymi przedrukowano te całostki; wszystkie karty z obiegu; bardzo dobry/dobry stan zachowania.

Lot # 40797

Aukcja 106
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 450 PLN
Katalog: Fi.Cp3II2, 3III2
Kategoria: Generalne Gubernatorstwo

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót