Powrót

Opis

1925 Kolumna Zygmunta - 10 gr, rysunek nieretuszowany, format 140x90 mm, długość napisu KARTKA POCZTOWA 56,5 mm, bez sygnatury nakładu; karta wysłana 5/10 z Trzebini do Warszawy, znak opłaty skasowany datownikiem poaustriackim; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 36136

Aukcja 105
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 60 PLN
Katalog: Fi.Cp42
Kategoria: Całostki

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót