Powrót

Opis

1942 Stalag IIID - karta pocztowa (formularz francuski), datowana 12.VII, wysłana do miejscowości Rawka koło Skierniewic; stempelek cenzury Wehrmachtu; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 32201

Aukcja 105
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 50 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczty obozów jenieckich i internowania okresu II WŚ

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót