Powrót

Opis

1942 Obszary anektowane przez Niemcy, dekoracyjnie ofrankowany paczkowy adres pomocniczy o sygnaturze "T/0127" wysłany 20.6 z Poznania do Brodnicy (Strasburg in Westpreußen); znaczki skasowane dwuobrączkowym datownikiem POSEN 1 z wyróżnikiem "m"; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 31119

Aukcja 105
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 60 PLN
Katalog: Fi.AnN11a, 26, 28, 34, 37a
Mi.522a, 789, 791, 796, 799A
Kategoria: Obce poczty okresu II Wojny Światowej

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót