górna, o wymiarach 104x128 mm wykonana piórkiem i kredkami, sygnowana "W.Urbański";
dolna, o wymiarach 127x103 mm, wykonana piórem, satyryczny podpis, sygnowana nieczytelnie, datowana Choszczno 25.IV.1942;
dobry stan zachowania;
na karcie albumowej.
Zamknięcie: | Aukcja zakończona |
Aktualna cena: | 1 000 PLN |
Katalog: |
Kategoria: | Poczty obozów jenieckich i internowania okresu II WŚ |
Liczba przebić: | 0 Historia przebić |