Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1919 lokalne prowizoria dopłat, KRAKÓW 11 (typ 65) - odwrócone nadruki fioletowe PORTO stempelkiem gumowym na znaczkach od 3 hal do 1 kr skasowane 14.VI na wycinkach; sygnowane na odwrocie FILATELISTA Lwów i W.P.

Lot # 43732

Aukcja 101
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 200 PLN
Katalog: Fi.Pd57-64
Kategoria: Znaczki dopłaty

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót