Powrót

Opis

1860 pierwszy polski znaczek w barwach niebieskiej i różowej unieważniony czterobrączkowym kasownikiem głównego urzędu pocztowego w Warszawie, uszkodzony lewy dolny narożnik, bardzo dobry stan zachowania, fotoatest Pelc.

Lot # 9156

Aukcja 98
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 1 100 PLN
Katalog: Fi.1ad
Mi.1a
Kategoria: Królestwo Polskie

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót