Powrót

Opis

1916 Warszawa, miejscowa karta wysłana 19.3, opłatę doręczeniową udokumentowano dzielonym znaczkiem poczty miejskiej z przedrukiem za 6/5 gr, dodatkowo stempelek WRĘCZENIE OPŁACONE; dobry stan zachowania (bez tekstu na odwrocie); sygnowano na odwrocie litery "B.T." w kółku.

Lot # 9534

Aukcja 98
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 54 PLN
Katalog: Fi.7
Kategoria: Poczty miejskie 1914-1918

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót