Aukcja rozpocznie się 19.04.2024
Powrót

Opis

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karta pocztowa o sygnaturze "E/0281" wysłana 9.XII.1946 ze zgrupowania polskich byłych jeńców wojennych w Rümpel Oldesloe do polskiego obozu nr.5 w Geesthacht-Heideberg; znak opłaty unieważniony stemplem: "Poczta Pol. Okr. Wojsk. Wentort"; doskonały stan zachowania.

Lot # 39457

Aukcja 96
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 400 PLN
Katalog: Fi.Cp1
Kategoria: Poczty obozów jenieckich i internowania okresu II WŚ

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót