Powrót

Opis

1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk - komplet 6 haseł propagandowych: Cp135 (sygn. II.53) i Cp136 (sygn. III.53); idealny stan zachowania (Fi.206.-).

Lot # 16960

Aukcja 93
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 220 PLN
Katalog: Fi.Cp135-37
Kategoria: Całostki

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót