Aukcja rozpocznie się 19.04.2024
Powrót

Opis

1915 Warszawa, wydanie z typograficznym nadrukiem nowej wartości 2/10 gr., nigdzie dotad niekatalogowany znaczek czysty bez perforacji pionowej na lewym brzegu, piękny stan zachowania, sygnowany B.T., gwarancja i opis Schmutz.

Lot # 9652

Aukcja 93
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 400 PLN
Katalog: Fi.6
Mi.5
Kategoria: Poczty miejskie 1914-1918

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót