1943 25 rocznica Powstania Wielkopolskiego, znaczek skasowany 27 XII (dzień wybuchu powstania) datownikiem w kolorze czerwonym w karnecie ozdobionym rzadziej spotykanym drzeworytem sygnowanym Z.S.(Zygmunt Szatkowski); karnet niezagięty; dobry stan zachowania; gwarancja.