Powrót

Opis

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną gumą, w tym za: 40 gr błąd na poz.2 "krótsza stopa", 60 gr błąd na poz.1 "1863 zamiast 1963", za 5,60 zł błąd na poz.12 "uszkodzone O w EUROPY"; dobry stan zachowania.

Lot # 40038

Aukcja 91
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 270 PLN
Katalog: Fi.1270-75
Mi.1418-23
Kategoria: PRL 1952-1989

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót