Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1973 "500 ROCZNICA URODZIN MIKOŁAJA KOPERNIKA POLSKO-CZECHOSŁOWACKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA HRADCZANY WAWEL", dwie karty z okolicznościowym złoconym suchym tłoczeniem, z dodatkowymi nalepkami wystawowymi, ofrankowane znaczkami z Mikołajem Kopernikiem, ostemplowanymi 17.06 w Krakowie; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 31003

Aukcja 80
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 50 PLN
Katalog: Fi.1779
Mi.1926
Kategoria: PRL 1952-1989

Liczba przebić: 5 Historia przebić
Powrót