Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1918 drugie wydanie lubelskie, pięknie kasowany we Włoszczowej znaczek za 3/3 hal. z rzadszym ząbkowaniem ZL11,5 i brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja.

Lot # 24745

Aukcja 75
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 275 PLN
Katalog: Fi.20 b B
Kategoria: Wydania przedrukowe 1918-1919

Liczba przebić: 5 Historia przebić
Powrót