Powrót

Opis

1861 pierwszy polski znaczek w kolorach niebieskim i ciemnoróżowym o odcieniach jasnych na kompletnym liście na prywatnej papeterii rodziny Rath z Dąbrowy do Warszawy, znaczek kasowany stemplem numerowym Dąbrowy z cyfrą 176 w okręgach, stopień rzadkości według Bojanowicza 5 punktów w dziesięciostopniowej skali rzadkości, miejscownik Dąbrowy z ręcznie wpisana datą nadania, list pochodzi ze zbioru W. Rachmanowa, jego sygnatura w dolnym narożniku koperty, znaczek i list w doskonałym stanie - doskonałe odbitki kasownika i datownika, oraz piękny kompletny list.

Lot # 229

Aukcja 72
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 22 100 PLN
Katalog: Fi.1ad
Mi.1a
Kategoria: Królestwo Polskie

Liczba przebić: 4 Historia przebić
Powrót