1919 ZAWIERCIE - wydanie warszawskie; karta za 15 fen wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; datowana 24/9 wysłana z Zawiercia do Warszawy, znak opłaty unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.