Powrót

Opis

1860 pierwszy polski znaczek w kolorach niebieskim i karminowym w odcieniach ciemnych stemplowany kasownikiem numerowym Częstochowy z numerem "158", znaczek z błędem B1 "przerwana u dołu ramka i uszkodzona litera T", dodatkowo uszkodzony dolny lewy narożnik, bardzo ciekawe błędy, cieńszy papier z prześwitującym na drugą stronę rysunkiem, ładny stan zachowania.

Lot # 27909

Aukcja 56
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 1 350 PLN
Katalog: Fi.1bB1
Mi.1b
Kategoria: Królestwo Polskie

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót