1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków gazetowych za 2 h. w kolorze jasnobrązowym, z nadrukiem formą IIC poz.56/67 (Fi.960.-), oba lewe znaczki "uszkodzone litery P w POLSKA", sygnowany POLONUS I DOMAR, piękny stan, gwarancja i opis pozycji Schmutz.