Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1916 53. Okupacja austro-węgierska, służbowy list polecony wysłany 26.XI.1016 do Tarnowa z kasownikiem austriackiej poczty etapowej Pińczów z wyróżnikiem a. Na odwrocie uszkodzona okrągła zalepka w kolorze czarno-żółtym K.u.K. Kreiskommando Pińczów oraz kasownik odbiorczy Tarnów 1 27.XI.16, słabszy stan zachowania.

Lot # 308

Aukcja 52
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 75 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczty okupacyjne I wojny światowej

Liczba przebić: 3 Historia przebić
Powrót