Powrót

Opis

1916 dofrankowana karta pocztowa, jako ekspresowa, wysłana 17.VII ze Lwowa do miejscowości Bołszowce; stempelek cenzury lwowskiej; bardzo dobry stan zachowania (znaczek minimalnie uszkodzony).

Lot # 165

Aukcja 37
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 45 PLN
Katalog:
Mi.148v, P216
Kategoria: Obce poczty na ziemiach polskich

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót