Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1940 Oflag IXC - wczesny formularz, datowany 6.II, wysłany 16.III z obozu do PCK w Krakowie, niemy datownik, stempelek cenzury, a w tekście wykreślenia; różne stempelki i adnotacje; bardzo dobry stan zachowania (praktycznie niewidoczne otwory po zszywce); temat - CZERWONY KRZYŻ.

Lot # 19777

Aukcja 36
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 170 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczty obozów jenieckich i internowania okresu II WŚ

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót