Powrót

Opis

1929 list lotniczy wysłany 31.XII z Warszawy do Lwowa z dodatkową rzadką nalepka LOPP bez perforacji z lewej strony, kasownik odbiorczy Lwów, na odwrocie sygnatura w ramce DEKA; dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienia).

Lot # 19055

Aukcja 31
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 240 PLN
Katalog: Fi.219
Mi.227
Kategoria: Poczty lotnicze

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót