Aukcja zakończy się 08.07.2024
Powrót

Opis

1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, znaczki za 4,90 zł w czworobloku, prawy dolny z błędem "uszkodzone P w POLSKA" na poz.50; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Lot # 31347

Aukcja 114
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 72 PLN
Katalog: Fi.2168 B2
Mi.2315
Kategoria: PRL 1952-1989

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót