Powrót

Opis

1922 perforacja firmowa W.B. / B.E. — Waren-Abteilung der Bielitz-Bialaer Escompte- und Wechsler-Bank, Bielitz, później: Bielsko-Bialski Bank Eskontowy, Bielsko, przekształcony w Śląski Bank Eskontowy Spółka Akcyjna w Bielsku, kasowany znaczek z dziurkowaniem firmowym; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 43897

Aukcja 111
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 40 PLN
Katalog: Fi.137
Mi.173
Kategoria: Polska międzywojenna 1919-1939

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót