Powrót

Opis

1945 Zabytki Gdańska, 1 zł ząbkowanie liniowe ZL11 parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.4.W.I. - znajdującym się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, pod znaczkami liczby rozrachunkowe; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 47289

Aukcja 111
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 54 PLN
Katalog: Fi.377
Mi.410
Kategoria: Polska Ludowa 1944-1952

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót