Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1947 Kultura polska (II) - Fryderyk Chopin, pozioma parka o nieostrym rysunku i jasnym tle na papierze drzewnym (x) z oznaczeniem walca N.3.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, zwraca uwagę lewa ramka przerwana w górnej części, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 5872

Aukcja 107
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 100 PLN
Katalog: Fi.431daB
Mi.465A
Kategoria: Polska Ludowa 1944-1952

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót