Powrót

Opis

1932 WILEŃSZCZYZNA - NOWOJELNIA, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka, dofrankowana i wysłana 31 VII 32 z miejscowości Nowojelnia (powiat nowogródzki) do Warszawy, na odwrocie podpis kierownika urzędu pocztowo-telegraficznego i dwa jednowierszowe stempelki urzędu; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 30282

Aukcja 105
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 100 PLN
Katalog: Fi.Cp50IIb
Kategoria: Polska międzywojenna 1919-1939

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót