Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
14447 |
1964 IV zjazd PZPR, czworoblok znaczków za 60 gr., lewy dolny z bardzo rzadkim błędem "przerwane D", gwarancja Falkowski. | 400 PLN | 400 PLN | |
14455 |
1964 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I), komplet czystych znaczków z przywieszkami z lewej i prawej strony. | 20 PLN | 20 PLN | |
14495 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką z dodatkowym rzędem znaczków i marginesami, na lewym marginesie przed 1 znaczkiem oznaczenie walca, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.450.-). | 400 PLN | 400 PLN | |
14514 |
1966 karnet - "TYSIĄCLECIE PAŃSTWA POLSKIEGO", czarnodruk. | 80 PLN | 80 PLN | |
14537 |
1967 jeździectwo, kompletna seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie zachowania. | 500 PLN | 500 PLN | |
14541 |
1967 jeździectwo, znaczek z silnie przesuniętym drukiem kolorów, klasyczna pozycja błedów PRL. | 600 PLN | 540 PLN | |
14553 |
1967 malarstwo europejskie w muzeach polskich, makulaturowy znaczek z przesuniętą perforacją. | 60 PLN | 65 PLN | |
14558 |
1967 koperta ze stemplami frachtowców uwięzionych po wybuchu wojny między Izraelem, a Egiptem i zamknięciem z tego powodu kanału Sueskiego. Frachtowce zakotwiczyły w Wielkim Jeziorze Gorzkim. | 35 PLN | 32 PLN | |
14559 |
1967 zestaw kopert ze stemplami frachtowców uwięzionych po wybuchu wojny między Izraelem, a Egiptem i zamknięciem z tego powodu kanału Sueskiego. Frachtowce zakotwiczyły w Wielkim Jeziorze Gorzkim. Dodatkowo kopia artykułów na ten temat. | 120 PLN | 108 PLN | |
14579 |
1969 turystyka, seria w arkuszach sprzedażnych z przywieszkami, bardzo dobry stan, rzadko oferowane i poszukiwane. | 2 000 PLN | 1 800 PLN | |
14597 |
1970 karnet - "100 ROCZNICA URODZIN LENINA". | 20 PLN | 20 PLN | |
14598 |
1970 turystyka - na piastowskim szlaku, seria w arkuszach sprzedażnych z przywieszkami, bardzo dobry stan, rzadko oferowane i poszukiwane. | 1 200 PLN | 1 000 PLN | |
14601 |
1970 życie i działalność Mikołaja Kopernika, sześcioblok ze znaczkiem makulaturowym z błędem z poz. 7 "zalany druk litery A w wyrazie POLSKA", wyłapanym przez kontrolę jakości i przedziurkowanym jeszcze w drukarni, gwarancja i opis Wysocki. | 140 PLN | 140 PLN | |
14634 |
1972 Mikołaj Kopernik, znaczki do automatów drukowane w postaci rolki, paski czterech sztuk w tym po jednym z numerem na odwrocie wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | 30 PLN | 25 PLN | |
14644 |
1973 karnet - czarnodruk "Światowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA 73". | 80 PLN | 80 PLN | |
14691 |
1977 rocznik znaczków czystych (Fi.102,50). | 55 PLN | 55 PLN | |
14717 |
1978 Poczta Harcerska Operacji BIESZCZADY 40 - Stanica Bukowiec; karta z sygnaturą (VIII.78); temat - HARCERSTWO. | 10 PLN | 10 PLN | |
14757 |
1981 SOLIDARNOŚĆ - czworoblok naśladownictwa znaczków (Fi.2634) w kolorze brązowym, nieząbkowane, bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 77 PLN | |
14796 |
1984 poczta samochodowa szlakiem poczty polowej LWP, komplet 7 kart ze znaczkami dodatkowej opłaty, przewiezionych na trasie poszczególnych etapów. | 40 PLN | 40 PLN | |
14798 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | 15 PLN | 15 PLN | |
14800 |
14807 |
1984 ks. Jerzy Popiełuszko, blok podziemnej poczty Solidarności. | 40 PLN | 61 PLN | |
14874 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny z Błędem B3, uszkodzone "C". | 120 PLN | 120 PLN | |
14891 |
1989 rocznik znaczków czystych (Fi.104,60). | 65 PLN | 65 PLN | |
14926 |
1990-1991 TOM XVIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 166 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 90 PLN | 90 PLN | |
14938 |
1990 wydanie przedrukowe, czworoblok z nadrukiem potrójnym, gwarancja. | 150 PLN | 125 PLN | |
14953 |
1991 rocznik znaczków czystych (Fi.101,50). | 60 PLN | 60 PLN | |
14970 |
1993 rocznik znaczków czystych (bez bl.151(107)I-II; Fi.193,60). | 120 PLN | 120 PLN | |
14976 |
1993 Szlak bursztynowy, blok z błędem "kółko poniżej POLSKA" - bardzo rzadki, istnieje 99 sztuk - wyłącznie na blokach od 946901 do 946999. | 500 PLN | 500 PLN | |
14977 |
1993 Szlak bursztynowy, blok z rzadkim i niemożliwym do sfałszowania błędem "perforacja poza znaczkiem" - znaczek z bloku pozostaje z trzech stron cięty, wewnątrz perforacji nie ma napisu POLSKA, ani nominału. | 900 PLN | 1 050 PLN | |
14978 |
1993 Szlak bursztynowy, dwa bloki z typami numeratora I i II, jeden o nakładzie 4000, a drugi jedynie 1000 sztuk - ponad 250 000 zbieraczy wykupywało w tym czasie abonament znaczków polskich, co sprawia, że będzie coraz trudniej je zdobyć, ozdoba każdego zbioru nowych znaczków poczty polskiej, cena wykazuje silną tendencją wzrostową (Fi. 2500.-). | 1 900 PLN | 1 900 PLN | |
15042 |
1997 "1000. rocznica śmierci św.Wojciecha" - wydanie wspólne z pocztami: Czech, Niemiec i Węgier, arkusik czeski, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
15047 |
1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym. | 45 PLN | 45 PLN | |
15138 |
2010 Europa CEPT, arkusz sprzedażny. | 45 PLN | 45 PLN | |
15151 |
2011 Europa, arkusz sprzedażny z bardzo niskim jednocyfrowym numerem "000005". | 350 PLN | 245 PLN | |
15166 |
2012 Ludzie kina i teatru, arkusz sprzedażny znaczka za 1,60 z parkami w układzie tete - beche. | 50 PLN | 40 PLN | |
15167 |
2012 Ludzie kina i teatru, seria w paskach ze znaczkami w układzie tete - beche. | 40 PLN | 63 PLN | |
15168 |
2012 Igrzyska Olimpijskie w Londynie, blok. | 28 PLN | 25 PLN | |
15178 |
2013 wyścig kolarski Tour de Pologne, bloczek. | 25 PLN | 25 PLN | |
15181 |
2013 Zlot Wielkich Żaglowców "Szczecin" 2013, czarnodruk, nakład 20.000 sztuk. | 30 PLN | 30 PLN |