Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
8818

1918 I Polski Korpus gen. Dowbora-Muśnickiego, II wydanie przedrukowe, seria kasowana na ładnych wycinkach, gwarancja Schmutz.

120 PLN120 PLN
8878

1920 kartka nadana z frontowej poczty polowej nr 19 13.2.20 do Nowo Radomska, stempel formacyjny "7 Komp. Telegraficzna W.P.", stempel cenzury "cenzurowane".

120 PLN120 PLN
8883

1921 kartka wysłana 25.3.21 z 54. pułku strzelców kresowych do Łodzi, adnotacja "Zwrot poczta polowa 32" i stempel NIEZNAN, datownik FRONTOWA POCZTA / POLOWA No32 b oraz odbiorczy z Łodzi, pieczęć formacyjna z orłem "DOWÓDZTWO / 54. pułku piechoty kresowej".

140 PLN140 PLN
8888

1915 Warszawa, Orzeł, nadużycie formy - druk prywatny znaczka za 10 gr. z fantazyjnym kolorem tła.

40 PLN36 PLN
8889

40 PLN36 PLN
8891

1915 Warszawa "Orzeł", kasowany znaczek za 10 gr. w bardzo rzadkim kolorze ciemnobrązowoczerwonym z zielonkawożółtym tłem, piękny stan, gwarancja i opis Schmutz.

400 PLN360 PLN
8894

1915 Warszawa, znaczek z ręcznym nadrukiem nowej wartości 6 groszy/5 gr. w kolorze lilaczerwonym - typ I, na wycinku z oryginalnego obiegu, obok znaczka niemiecka cenzura wojskowa, gwarancja Krawczyk.

150 PLN150 PLN
8895

1915 Warszawa, znaczek z ręcznym nadrukiem nowej wartości 6 groszy/5 gr. w kolorze lilaczerwonym - typ I, sygnowany, gwarancja Dr.A.Hartman, Krawczyk.

80 PLN115 PLN
8896

1915 Warszawa, list firmowy z Częstochowy do warszawy, stempel cenzury wojskowej w Warszawie i znaczek poczty miejskiej na odwrocie, gwarancja Jungjohann.

100 PLN100 PLN
8898

1915 Warszawa, znaczek z ręcznym nadrukiem nowej wartości 6 GROSZY/5 gr. w kolorze czerwonym - typ I (Mi.65 euro), sygnowany, gwarancja Dr.A.Hartman, Krawczyk.

130 PLN100 PLN
8903

1915 Warszawa, wydanie z typograficznym nadrukiem nowej wartości 2/10 gr. na znaczku podstawowym drukowanym farbą anilinową (Mi.2x20 euro), obie odmiany koloru jasnoczerwona i czerwona z żółtym tłem, są gumowane i zachowały swoje odcienie, piękny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz.

100 PLN100 PLN
8914

1916 Sosnowiec, seria czysta (Mi.150 euro, Fi.280.-), piękny stan, gwarancja Falkowski.

240 PLN216 PLN
8916

1916 Sosnowiec, seria kasowana (Mi.120 euro), piękny stan, gwarancja.

80 PLN72 PLN
8918

1916 Zawiercie, seria bez nadruku kontrolnego, gwarancja Schmutz.

480 PLN432 PLN
8933

1916 Sosnowiec, znaczek poczty miejskiej na wycinku.

60 PLN60 PLN
8950

1916 Warszawa, znaczek wydania przedrukowego bez perforacji poziomej na górnym marginesie, nie katalogowane.

40 PLN40 PLN
8958

1916 Warszawa, cięta seria w czworoblokach wydania nie dopuszczonego do obiegu, gwarancja Ryblewski.

380 PLN340 PLN
8977

1917 Przedbórz, I wydanie, znaczek za 4 gr. typu 2, na kopercie listu wysłanego 16.12 z Warszawy, unieważniony datownikiem austriackiego urzędu etapowego 26.XII; stempelek cenzury; gwarancja Krawczyk.

400 PLN360 PLN
8995

1918 Przedbórz, list z Noworadomska 11.II.18 do Przedborza, stempel cenzury i znaczek poczty miejskiej z Przedborza.

250 PLN200 PLN
8998

1918 Przedbórz, seria znaczków II wydania, wszystkie znaczki typ 2 z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie.

90 PLN90 PLN
9016

1918 Przedbórz, III wydanie, próba (makulatura) dwustronna 10 gr./2 gr., pierwsza za 10 gr. - typ 2 na stronie niegumowanej na drugiej za 2 gr. - typ 2 na stronie gumowanej, poza lekkim ścienieniem na marginesie w ładnym stanie - bez podlepki ani jej śladu, gwarancja Schmutz.

400 PLN400 PLN
9027

1919 Chęciny, marginesowa seria czysta z pełną oryginalną gumą.

100 PLN100 PLN
9030

1018 Skierniewice, znaczki z nadrukami lokalnymi.

90 PLN81 PLN
9031

1916 Sosnowiec, seria drugiego wydania, gwarancja Falkowski.

280 PLN252 PLN
9032

1918 Olkusz, znaczek okupacji austriackiej za 1 h. z podobizną cesarza Karola z lokalnym nadrukiem "Polska Poczta / Olkusz", kasowany na wycinku, gwarancja Krawczyk.

30 PLN30 PLN
9037

1918 Łowicz, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 5 fen. z lokalnym nadrukiem "Polska Poczta / Krzyż" stempelkiem gumowym o wymiarach 13,5 x 18 mm, kasowany na wycinku, ładny stan; gwarancja Krawczyk.

50 PLN50 PLN
9046

1918 Maków, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 20 fen. w kolorze jasnoniebieskim, z lokalnym nadrukiem POCZTA POLSKA, gwarancja Krawczyk.

225 PLN225 PLN
9051

1918 Skierniewice, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 40 fen. z lokalnym nadrukiem POLSKA typu I - okrągła kropka, w kolorze czerwonym, ładny stan; gwarancja Krawczyk.

40 PLN40 PLN
9062

1918 Przemyśl, znaczek okupacji austrowęgierskiej za 20 hal. z lokalnym nadrukiem "POCZTA / Orzeł / POLSKA", piękny stan, sygnowany SK, gwarancja Perzyński.

60 PLN60 PLN
9066

1918 Rozwadów, znaczek austriacki za 5 hal. z lokalnym nadrukiem typu II POCZTA POLSKA / Orzeł, czysty bez gumy w bardzo ładnym stanie, gwarancja Krawczyk.

40 PLN40 PLN
9068

1918 Rozwadów, znaczek austriacki za 10 hal. z lokalnym nadrukiem typu II "POCZTA POLSKA / Orzeł", ładny stan, gwarancja Krawczyk.

40 PLN80 PLN
9070

1918 Tarnów, znaczek pospieszny za 2 h. z rzadkim na tej wartości lokalnym nadrukiem typu II POCZTA POLSKA / Orzeł, czysty bez gumy w bardzo ładnym stanie, gwarancja Krawczyk.

80 PLN80 PLN
9072

1918 Przemyśl, znaczek austriacki opłaty za 10 hal. z lokalnym nadrukiem "POCZTA / Orzeł / POLSKA", ładny stan, sygnowany SK i E, gwarancja Perzyński.

60 PLN80 PLN
9076

1918 Przemyśl, znaczek austriacki dopłaty za 20 hal. z lokalnym nadrukiem "POCZTA / Orzeł / POLSKA", ładny stan, sygnowany SK, gwarancja Perzyński.

60 PLN60 PLN
9084

1918 Jędrzejów, seria znaczków z lokalnym nadrukiem.

80 PLN80 PLN
9093

1919 Skałat, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 2.002 sztuki, gwarancja Schmutz.

100 PLN100 PLN
9102

1918 KOLUSZKI, znaczek z obiegu pocztowego stemplowany kasownikiem prowizorycznym Koluszek.

120 PLN120 PLN
9110

1918 seria pomnikowa, seria kasowana na wycinkach.

50 PLN50 PLN
9112

1918 seria pomnikowa, seria znaczków z nadrukami odwróconymi w idealnym stanie, w tym rzadki znaczek za 50 fen., Fischer 2016 5.420,- zł, gwarancja Schmutz.

3 900 PLN3 900 PLN
9135

1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z poz. 38 z błędem "uszkodzona prawa cyfra 1", gwarancja i opis Schmutz.

80 PLN80 PLN