Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
35019 |
2013 bloczki beznominałowe wykonane przez PWPW dla członków PZF na promocje kolekcjonerstwa. | 120 PLN | 150 PLN | |
35057 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek dopłaty za 25 h. z nadrukiem formą IID poz.6, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 150 PLN | 150 PLN | |
35069 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, BIELSKO 1 (typ 11) - nadruk typograficzny czarny, znaczki z nadrukiem PORTO ostemplowane 8.VIII na formularzu austro-węgierskiej poczty polowej; gwarancja Krawczyk. | 50 PLN | 55 PLN | |
35078 |
1921 wydanie prowizoryczne, parka znaczków z odbitymi, co ciekawe na obu znaczkach, spacjami drukarskimi przed napisem dopłata. Rzadkie w takim układzie. | 75 PLN | 67 PLN | |
35079 |
1921 wydanie prowizoryczne, znaczek z spacją po "dopłata". | 30 PLN | 27 PLN | |
35084 |
1921 parka bez perforacji pionowej na marginesie. | 65 PLN | 65 PLN | |
35098 |
1924 kompletna seria znaczków dopłaty w dwóch odmianach. | 390 PLN | 390 PLN | |
35119 |
1934 seria znaczków dopłaty. | 25 PLN | 25 PLN | |
35172 |
1920 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "nadłamane 8 w środku". | 90 PLN | 90 PLN | |
35281 |
1923 czworoblok znaczków na przesyłki lotnicze. | 10 PLN | 10 PLN | |
35282 |
35283 |
1923 wydanie na przesyłki lotnicze, parka z abklaczem. | 20 PLN | 20 PLN | |
35284 |
1923 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek nie wprowadzony do obiegu bez nadruku. | 80 PLN | 80 PLN | |
35285 |
1923 parka znaczków wydania przedrukowego. | 10 PLN | 10 PLN | |
35286 |
1923 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek z nadrukiem przesuniętym. | 60 PLN | 60 PLN | |
35314 |
1924 widoki Gdańska i okolic, luzak z serii. | 25 PLN | 25 PLN | |
35344 |
1928/1934 PRZESTAWIONE NAPISY "Wohnort" i "Absender" (Mi.200 euro) - wydanie półilustrowane z potrójną linią pionową, karta na kartonie piaskowym, ilustracja Danzig, Technische Hochschule; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienie). | 500 PLN | 500 PLN | |
35370 |
1934 ilustrowana karta prywatna i formularz wykonane na zlecenie organizatorów Zjazdu Filatelistów Niemieckich i 11 Zjazdu Związku Filatelistów Niemieckich; czyste; dobry stan zachowania; temat - ŻAGLOWCE. | 600 PLN | 500 PLN | |
35400 |
1938 wydanie z dopłatą na rzecz Pomocy Zimowej - statki, seria na kopercie listu poleconego do Krakowa ostemplowana okolicznościowo 29.4.1939 stemplem propagującym Pomoc Zimową, na odwrocie kasownik odbiorczy; bardzo dobry stan zachowania. | 150 PLN | 150 PLN | |
35480 |
1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z przekazem pocztowym z pobrania. | 600 PLN | 500 PLN | |
35772 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7 - Hugo Kołłątaj. | 200 PLN | 180 PLN | |
35776 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z jedną z rzadkich ilustracją nr 64 - Polski Czerwony Krzyż organizuje ...; zaokrąglone rogi, na odwrocie niewielkie punktowe przebarwienia. | 160 PLN | 144 PLN | |
35819 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar. | 110 PLN | 99 PLN | |
35820 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar. | 90 PLN | 81 PLN | |
35821 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar. | 90 PLN | 90 PLN | |
35822 |
35825 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego. | 90 PLN | 81 PLN | |
35826 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar. | 100 PLN | 90 PLN | |
35827 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego i nadrukiem groszy typ 23. | 180 PLN | 162 PLN | |
35829 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b, wysłana 14.IV z Płońska do Warszawy; doskonały stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
35859 |
1951 Bolesław Bierut, 30 gr, z hasłem propagandowym 20a, sygnatura VI.50. | 20 PLN | 20 PLN | |
35923 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Nieborów, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 45 PLN | |
35924 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze VI.-60, bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 45 PLN | |
36041 |
1915 XIII lot z oblężonego Przemyśla, karta datowana 26.II, WPISANY KOLEJNY NUMER PRZESYŁKI "19849", stempelki: ZENSURIERT, "Fliegerpost Przemyśl JANNER 1915", "IX.54." (w owalu) i "Zur Beförderung geeignet."; karta w słabszym stanie (podklejana na odwrocie). | 200 PLN | 140 PLN | |
36045 |
1927 ZNACZEK SKŁADKOWY LOPP za 50 gr doklejony na widokówce wysłanej 4.IX.33 z Krynicy do Zakopanego, oba znaczki unieważniono kasownikiem okolicznościowym "SZCZAWY ALKALICZNO-ŻELAZISTE SEZON CAŁOROCZNY" Krynica Zdrój (Myślicki 28 004 - rzadki, w katalogu nie reprodukowany!!!); znaczki LOPP są bardzo rzadko spotykane na korespondencji nieinspirowanej filatelistycznie; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | 500 PLN | 500 PLN | |
36050 |
1929 list lotniczy wysłany 22.V z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, dodatkowo nalepka wystawowa skasowana stemplem okolicznościowym. | 250 PLN | 175 PLN | |
36072 |
1934 list z lotu inauguracyjnego na trasie Warszawa - Poznań - Berlin, wysłany z Warszawy do Holandii. | 170 PLN | 120 PLN | |
36080 |
1936 III lot balonu "Kraków" z okazji Dni Krakowa, dekoracyjna karta pocztowa z dodatkową nalepką LOPP (Fi.V8) adresowana do Krotoszyna, dodatkowe zielone stempelki POCZTA BALONOWA i przedstawiający sylwetkę balonu; na odwrocie datownik odbiorczy Alwernia; efektowna całość w doskonałym stanie zachowania. | 200 PLN | 140 PLN | |
36081 |
1936 lot balonowy z okazji Zjazdu Górskiego, widokówka (Skole Paraszka-Królowa Bieszczad) adresowana do Skolego przesłana 16.VII balonem "SANOK" do miejscowości Czarna k.Ustrzyk (kasownik odbiorczy na froncie), znaczki skasowane stemplem okolicznościowym "SANOK 1 POCZTA BALONOWA" w kolorze czarnym, dodatkowo czarny stempelek "BALON SANOK"; dobry stan zachowania (na karcie dodatkowe notatki niedotyczące przesyłki). | 100 PLN | 70 PLN | |
36085 |
1936 Warszawa - Lwów - Ateny, list (druki) wysłany 3.X lotem z Warszawy do Aten, znaczki unieważnione stemplem okolicznościowym "PIERWSZY LOT DO ATEN WARSZAWA 19 PORT LOTNICZY"; na odwrocie wirnik odbiorczy Ateny 4 OKT; bardzo dobry stan zachowania. | 120 PLN | 84 PLN |