Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
12166 |
1988 całostka z dodatkową frankaturą mechaniczną. | 10 PLN | 10 PLN | |
12234 |
1994 Europa CEPT, przesunięte lekko ząbkowanie poziome (jasnoniebieski pasek u góry znaczka) i pionowe. | 15 PLN | 15 PLN | |
12235 |
1994 50ta rocznica bitwy pod Monte Cassino, kartka pamiątkowa ofrankowana znaczkiem polskim i włoskim ostemplowanymi okolicznościowo 18.5 w Warszawie i na Monte Cassino, z numerem 114 (nakład 1500 egzemplarzy). | 40 PLN | 40 PLN | |
12259 |
1995 Światowy Kongres Uczestników Lotów Kosmicznych znaczek na okolicznościowej karcie ostemplowany okolicznościowo 10.09 w Warszawie w pierwszym dniu obiegu. | 30 PLN | 30 PLN | |
12290 |
1998 Europa CEPT (IX) arkusz znaczków z 1 sektora, lewy margines bez perforacji, skasowany 05.05 w pierwszym dniu obiegu, z pełną oryginalną gumą; idealny stan zachowania. | 50 PLN | 30 PLN | |
12362 |
2008 450 lat poczty polskiej, limitowana wersja bloku z nadrukiem z XX OWF Wrocław 2008 na zlecenie ZG PZF za zgodą Poczty Polskiej. | 38 PLN | 43 PLN | |
12363 |
2008 450. lat poczty polskiej, czarnodruk bloku. | 25 PLN | 25 PLN | |
12370 |
2009 65. rocznica Powstania Warszawskiego, blok z niekatalogowanym jeszcze błędem występującym w znikomej części nakładu w postaci plamy na lewo od napisu 65. | 80 PLN | 85 PLN | |
12374 |
2010 śladami Karola Wojtyły - Wadowice, karnet okolicznościowy Polskiej Poczty zawierający rzadki arkusik w idealnym stanie. | 75 PLN | 85 PLN | |
12389 |
2011 20. rocznica utworzenia Grupy Wyszehradzkiej, arkusik. | 45 PLN | 40 PLN | |
12390 |
2011 20. rocznica utworzenia Grupy Wyszehradzkiej, arkusik. | 80 PLN | 80 PLN | |
12392 |
2011 100. rocznica urodzin Stefana Kisielewskiego, arkusz sprzedażny. | 90 PLN | 90 PLN | |
12393 |
2011 100. rocznica urodzin Stefana Kisielewskiego, arkusik. | 55 PLN | 50 PLN | |
12409 |
2012 Mistrzostwa Europy EURO 2012, blok. | 18 PLN | 18 PLN | |
12418 |
1920 cyfry między gwiazdkami - II wydanie, na cienkim papierze, czysta seria znaczków urzędowych. | 50 PLN | 50 PLN | |
12473 |
1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, parka bez perforacji poziomej. | 80 PLN | 80 PLN | |
12475 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, BALIGRÓD (typ 6) - nadruk fioletowy stempelkiem gumowym, przekaz pocztowy (formularz z orzełkiem) wysłany 23.VII z Drohobycza, na odwrocie znaczek za 50 hal z nadrukiem Porto, walor w doskonałym stanie zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | 600 PLN | 600 PLN | |
12481 |
1919 zestaw 5 znaczków z nadrukami lokalnymi porta. | 40 PLN | 40 PLN | |
12517 |
1923 czworobloki w różnych odmianach. | 10 PLN | 10 PLN | |
12523 |
1924 list sądowy z Krakowa. | 10 PLN | 10 PLN | |
12533 |
1931 miejscowy list urzędowy "NALEŻYTOŚĆ POCZTOWĄ UIŚCI ADRESAT" wysłany 12.VIII w Kołomyi, ponieważ "adresat wyjechał na nie ograniczony czas" przesyłka nie została doręczona i zwrócona do nadawcy; list do tej pory nie został otwarty ! | 30 PLN | 30 PLN | |
12541 |
1934 wydanie przedrukowe, minimalne podlepki, seria. | 10 PLN | 10 PLN | |
12575 |
1951 zawiadomienie o przesyłce z Sanoka opłacone znaczkami dopłaty z nadrukiem groszy typ 3. | 80 PLN | 80 PLN | |
12894 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Włocławka 10.V.19 do Koła, całostka z nadrukiem zbliżonym do typu 27 z szczątkową kropką po wysyłającego lecz bez spacji przy cyfrze 1. | 120 PLN | 540 PLN | |
12895 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; niekatalogowana wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - występują m.in. wspólnie cechy opisowe 2 i 11; dobry stan zachowania. | 250 PLN | 225 PLN | |
12896 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 25.11.19 do Wiednia, całostka z nadrukiem typ 4. | 90 PLN | 95 PLN | |
12899 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 8.7.19 do Radomia, całostka z nadrukiem nie odpowiadającym skatalogowanym nadrukom, dziury po archiwizacji. | 80 PLN | 80 PLN | |
12904 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Częstochowy 27.12.18 do Warszawy, całostka z nadrukiem typ 3. | 100 PLN | 100 PLN | |
12908 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Kalisza 14.5.19 do Niemiec, całostka z nadrukiem nie odpowiadającym skatalogowanym nadrukom. | 120 PLN | 540 PLN | |
12931 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z Wadowic 3.VII.19 do Białej, nadruk typ 6. | 100 PLN | 100 PLN | |
12955 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 23. | 40 PLN | 40 PLN | |
12981 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14. | 40 PLN | 40 PLN | |
12995 |
1920 dwie całostki na różnych papierach. | 70 PLN | 70 PLN | |
13010 |
1920 całostka bez hasła propagandowego. | 30 PLN | 30 PLN | |
13061 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 120 PLN | |
13072 |
1932 godło państwowe - 20 gr, sygnatura (III-1934), hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! sygnatura (III-1933), hasło propagandowe F - OPIEKUJ SIĘ DZIECKIEM - BĘDZIE MNIEJ WIĘŹNIÓW I PRZESTĘPCÓW. sygnatura (III-1934), hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ! bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | 300 PLN | 360 PLN | |
13083 |
1934 całostka z sygnaturą VIII-1934 i hasłem propagandowym J. | 35 PLN | 35 PLN | |
13097 |
1935 M/S Piłsudski, sygnatura V-1936, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! dobry stan zachowania. | 50 PLN | 45 PLN | |
13118 |
1938 koperta z papeterią w środku, bardzo dobry stan. | 50 PLN | 50 PLN | |
13191 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19 - Władysław Stanisław Reymont; przebarwienia. | 100 PLN | 90 PLN |