Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
13625 |
1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.i N. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI. | 20 PLN | 15 PLN | |
13724 |
1929 nalepka LOPP na zakup silnika do awionetki. | 50 PLN | 50 PLN | |
13726 |
1930 Francja - Maroko, poczta lotnicza z okazji Narodowych Dni Lotnictwa 8-9.VI pod honorowym patronatem prezydenta Francji, zorganizowana przez Aeroklub Francuski i Syndykat Prasy Paryskiej, specjalna karta wysłana 9.VI z Paryża do Casablanki i 10.VI odesłana z Maroka do nadawcy (tu Kazimierza Gryżewskiego) we Francji; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | 150 PLN | 150 PLN | |
13731 |
1934 Warszawa-Poznań-Berlin, list lotniczy przesłany 1.V z Warszawy do Berlina, znaczki unieważnione datownikiem okolicznościowym "PIERWSZY LOT DO BERLINA Warszaw 19 Port Lotniczy"; dodatkowy stempelek niemieckiej poczty lotniczej; kasownik odbiorczy na odwrocie; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
13760 |
1944 Szwajcaria, dekoracyjnie frankowany lotniczy list polecony przesłany 20.IX specjalnym lotem z okazji 25-lecia szwajcarskiej poczty lotniczej, adresowany do dyrekcji PLL "LOT" w Warszawie, a ponieważ w Warszawie trwało Powstanie, pocztę wysłano do Dübendorf; kasownik odbiorczy na odwrocie; doskonały stan zachowania. | 120 PLN | 120 PLN | |
13771 |
1958 list poczty balonowej. | 15 PLN | 15 PLN | |
13828 |
1984 Watykan, podróże Jana Pawła II. | 30 PLN | 27 PLN | |
13841 |
2004 Palau, 25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II. | 20 PLN | 18 PLN | |
13852 |
1964 Bokserzy - komplet 23 nalepek stalorytniczych w formie znaczków przedstawiających sylwetki mistrzów świata w boksie rytowanych przez Czesława Słanię, doskonały stan zachowania. | 65 PLN | 58 PLN | |
13894 |
1977 karnet - blok NRD "100-ROCZNICA URODZIN FELIKSA DZIERŻYŃSKIEGO". | 30 PLN | 30 PLN | |
13937 |
1914 widokówka o tematyce legionowej. | 20 PLN | 20 PLN | |
13939 |
14034 |
1964 trzeci zespołowy lot kosmiczny, kasowany bloczek z autografem kosmonauty Borysa Jegorowa. | 100 PLN | 100 PLN | |
14078 |
1936-1943 III Rzesza, zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach (same znaczki kasowane Mi.70 euro). | 50 PLN | 50 PLN | |
14083 |
1936 III Rzesza, Kongres Światowy, seria czysta (Mi.18 euro). | 15 PLN | 15 PLN | |
14084 |
1937 48 urodziny A.Hitlera, bloki (5) z różnymi kasownikami okolicznościowymi. | 60 PLN | 60 PLN | |
14085 |
1937-1942 zestaw znaczków z dopłatami do ceny nominalnej skasowanych okolicznościowo na wycinkach (znaczki kasowane Mi.87 euro). | 50 PLN | 50 PLN | |
14096 |
1939 poczta niemiecka, seria czysta (Mi.85 euro). | 70 PLN | 70 PLN | |
14100 |
1939 III Rzesza, wystawa ogrodnicza w Stuttgarcie, seria czysta (Mi.17 euro). | 15 PLN | 15 PLN | |
14120 |
1949 NRD - dzień znaczka, znaczek czysty. | 10 PLN | 10 PLN | |
14122 |
1950 NRD - Akademia Nauk w Berlinie, seria czysta (Mi.140 euro). | 140 PLN | 140 PLN | |
14124 |
1953 NRD - I seria obiegowa czysta (Mi.150 euro). | 150 PLN | 150 PLN |