Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
20346 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; dobry stan zachowania. | 150 PLN | 150 PLN | |
20357 |
1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 22, sygnatura VI.50. | 15 PLN | 15 PLN | |
20366 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-20b. | 40 PLN | 40 PLN | |
20370 |
1953 koperta z trzema liniami z podpisami na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe E. | 40 PLN | 40 PLN | |
20479 |
1923 "AEROLLOYD" otwarcie połączenia lotniczego Kraków-Warszawa, list lotniczy wysłany 25.VIII z Krakowa do Warszawy, ręczne oznaczenie przewozu lotniczego, wpisane czerwoną kredką "Paravion", "Lot" i wysokość opłaty "Op 2000" ; na odwrocie stempelek "Nadeszła Pocztą Lotniczą" i filetowy kasownik odbiorczy Warszawa 27.VIII; całość w bardzo dobry stanie zachowania (Fi.1100.-), zamontowana na dekoracyjnej karcie. | 800 PLN | 500 PLN | |
20492 |
1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 7 lot do Ameryki Południowej - poczta urugwajska, karta pocztowa, wysłana 28.IX z Montevideo do Friedrichshafen (Sieger 186). | 100 PLN | 100 PLN | |
20493 |
1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 2 lot do Ameryki Południowej - poczta boliwijska, widokówka wysłana 8.IV z Cochabamba do Niemiec, dodatkowo zielony stempel poczty brazylijskiej (Sieger 146B). | 120 PLN | 120 PLN | |
20508 |
1936 Port Gdańsk, I lot Lwów - Ateny - Warszawa; znaczek za 15 gr z przedrukiem i znaczek polski bez przedruku na kopercie (druki) nadanej 3.X, znaczki unieważnione stemplem okolicznościowym, na odwrocie kasowniki odbiorcze: Ateny 8.X i Warszawa 10.X; dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania; gwarancja. | 400 PLN | 350 PLN | |
20614 |
1988 wizyta Jana Pawła II w Mozambiku, blok czysty. | 15 PLN | 15 PLN | |
20679 |
1912 widokówka Góra Sasepnica, z obiegu. | 60 PLN | 60 PLN | |
20684 |
1915 widokówka Źródła Pilicy, z obiegu. | 60 PLN | 60 PLN | |
20685 |
1915 Legiony Polskie - zasieki pod Tarłowem, pocztówka z rzadkiego wydania I pułku I Brygady Legionów. | 30 PLN | 30 PLN | |
20703 |
1916 widokówka patriotyczna Wesołych Świąt, z obiegu | 35 PLN | 35 PLN | |
20735 |
1928 widokówka Józef Piłsudski, czysta. | 40 PLN | 40 PLN | |
20876 |
1957-59 Saara (Bundesland), komplet czysty w ładnym stanie w cenie dwu serii obiegowych. | 75 PLN | 75 PLN |