Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
17185 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 14 z nadrukiem na doklejonym znaczku. | 80 PLN | 72 PLN | |
17187 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 10. | 35 PLN | 35 PLN | |
17201 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka na odpowiedź z nadrukiem typu 8 częściowo na znaczku za 2,5 fen, gwarancja Pelczar. | 200 PLN | 200 PLN | |
17202 |
1918 wydanie PP/GGW, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 11. | 120 PLN | 120 PLN | |
17203 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka - cześć na odpowiedź z nadrukiem typ 31. | 200 PLN | 200 PLN | |
17208 |
1918 wydanie lubelskie, całostka stemplowana i wypisana z Lublina 17.XII.18 (pierwszy dzień obiegu). | 350 PLN | 350 PLN | |
17209 |
1918 wydanie lubelskie, całostka stemplowana i wypisana z Lublina 29.XII.18. | 300 PLN | 300 PLN | |
17211 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z Krakowa 16.10.19 do Biłgoraju, na odwrocie znaczek opłaty użyty jako znaczek dopłaty. | 100 PLN | 100 PLN | |
17223 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z rzadkim nadrukiem typ 7, kartka nie wypisana do końca, na odwrocie ślady po podklejeniu. | 200 PLN | 180 PLN | |
17234 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 88, gwarancja Pelczar. | 50 PLN | 50 PLN | |
17245 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 129. | 250 PLN | 260 PLN | |
17246 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 89. | 300 PLN | 300 PLN | |
17247 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 98, nieznaczne zagniecenia. | 300 PLN | 300 PLN | |
17266 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8. | 60 PLN | 60 PLN | |
17268 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14. | 60 PLN | 65 PLN | |
17303 |
1923 dowód nadania telegramu. | 80 PLN | 72 PLN | |
17317 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | 160 PLN | 150 PLN | |
17330 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 150 PLN | |
17331 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | 160 PLN | 160 PLN | |
17338 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 150 PLN | 120 PLN | |
17341 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | 60 PLN | 54 PLN | |
17342 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | 60 PLN | 54 PLN | |
17343 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | 120 PLN | 120 PLN | |
17345 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | 120 PLN | 120 PLN | |
17346 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | 120 PLN | 120 PLN | |
17348 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 160 PLN | 130 PLN | |
17349 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 160 PLN | 160 PLN | |
17350 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | 120 PLN | 120 PLN | |
17359 |
1934 całostka o sygnaturze VIII-1935, z hasłem propagandowym H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, 13.IX z Krakowa. | 15 PLN | 15 PLN | |
17366 |
1935 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym L. | 20 PLN | 20 PLN | |
17372 |
1937 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | 40 PLN | 45 PLN | |
17374 |
1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym N. | 20 PLN | 20 PLN | |
17378 |
1937 Uniwersytet Lwów, całostka z ilustracją 7. | 45 PLN | 45 PLN | |
17379 |
1937 całostka z ilustracja nr 10. | 35 PLN | 35 PLN | |
17381 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław - Kopalnie nafty, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | 80 PLN | 80 PLN | |
17410 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 38. | 35 PLN | 35 PLN | |
17412 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 62 - samolot sanitarny Polskiego Czerwonego Krzyża. | 150 PLN | 150 PLN | |
17416 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57. | 45 PLN | 45 PLN | |
17420 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Pierwszy patrol ułański - sierpień 1914. | 50 PLN | 50 PLN | |
17423 |
1945 kartka z hasłem propagandowym na papierze seledynowym z Bydgoszczy 28.8.45 do Krakowa. | 50 PLN | 50 PLN |