Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
9675 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | 160 PLN | 160 PLN | |
9676 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | 160 PLN | 140 PLN | |
9677 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik. | 160 PLN | 140 PLN | |
9678 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | 160 PLN | 140 PLN | |
9680 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 160 PLN | |
9681 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieznacznie zaokrąglone narożniki. | 120 PLN | 105 PLN | |
9682 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura VIII-1931, stan dobry - minimalnie uszkodzenia narożników. | 120 PLN | 105 PLN | |
9684 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 160 PLN | |
9685 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieznacznie zaokrąglone narożniki. | 120 PLN | 105 PLN | |
9686 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | 160 PLN | 140 PLN | |
9687 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 160 PLN | |
9693 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | 160 PLN | 160 PLN | |
9706 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 160 PLN | |
9707 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 180 PLN | |
9708 |
1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F. | 30 PLN | 30 PLN | |
9710 |
1933 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym K. | 100 PLN | 310 PLN | |
9711 |
1933 kartka z ilustracją 25 wysłana z Warszawy Sejm do Wiednia. | 30 PLN | 30 PLN | |
9712 |
1933 kartka z ilustracją 15 wysłana z Warszawy Sejm do Wiednia. | 35 PLN | 35 PLN | |
9715 |
1934 podwójna całostka o sygnaturze XII-1934, z hasłem propagandowym, wysłana 9.XII.1935 z miejscowości Rubieżewicze. | 150 PLN | 150 PLN | |
9719 |
1936 całostka z sygnaturą XI-1936 i hasłem propagandowym H. | 15 PLN | 200 PLN | |
9725 |
1937 całostka z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym N, nieostre narożniki. | 10 PLN | 10 PLN | |
9734 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 15. | 45 PLN | 45 PLN | |
9735 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 23. | 40 PLN | 40 PLN | |
9736 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia. | 40 PLN | 40 PLN | |
9751 |
1949 Bolesław Bierut, z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49. | 15 PLN | 15 PLN | |
9752 |
1949 Bolesław Bierut, z napisem propagandowym 14, rzadka sygnatura XII.49 z wyróżnikiem "6" po ilości zamówienia; bardzo dobry stan zachowania. | 100 PLN | 110 PLN | |
9834 |
1975 karty pocztowe czyste, rocznik - 24 sztuk (w tym dodatkowo 635I, 635II). | 76 PLN | 76 PLN | |
9876 |
1936 polecony list lotniczy z Gdyni do Nowego Jorku przewieziony sterowcem Hindenburg, stemple tranzytowe i odbiorcze, list rozłożony dla ekspozycji. | 400 PLN | 400 PLN | |
9881 |
1938 list poczty balonowej z okazji zawodów balonowych o puchar im. A. Wańkowicza, koperta uszkodzona jak na obrazku. | 100 PLN | 100 PLN | |
9889 |
1939 Pierwszy lot Warszawa - Rzym, dekoracyjna całość. | 150 PLN | 150 PLN | |
9898 |
1956 I lot linii "Lufthansa" Warszawa - Berlin, dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | 20 PLN | 20 PLN | |
9908 |
1959 Zawody balonowe z okazji XXVII M.T.P., komplet 4 kopert z nalepkami przesłanych 7.VI balonami: "Syrena", "Warszawa", "Katowice", "Poznań". | 60 PLN | 60 PLN | |
9911 |
1960 Zawody balonowe o puchar M.T.P., komplet 4 kart z dodatkowymi nalepkami przesłanych 17.VI balonami: "Poznań", "Katowice", "Warszawa", "Syrena". | 50 PLN | 50 PLN | |
9913 |
1960 I lot linii "Swissair" Zurich - Warszawa 2.VI. | 40 PLN | 35 PLN | |
9914 |
1960 Zlot gwiaździsty na Międzynarodową Wystawę Filatelistyczną "Polska 60" w Warszawie, komplet 6 kopert przesłanych do Warszawy samolotami Aeroklubu PRL z: Olsztyna, Gdańska, Szczecina, Zielonej Góry, Wrocławia i Opola. | 45 PLN | 45 PLN | |
9917 |
1962 Zawody balonowe o puchar M.T.P., komplet 4 dekoracyjnych kopert z dodatkowymi znaczkami opłaty balonowej, przesłanych 24.VI balonami: "Katowice", "Syrena", "Warszawa", "Poznań". | 40 PLN | 40 PLN | |
9925 |
1964 list lotniczy, wysłany 26.X z Hanoi do Warszawy. | 30 PLN | 60 PLN | |
9931 |
1968 Otwarcie linii lotniczej PLL LOT Warszawa - Wilno - Leningrad. | 15 PLN | 13 PLN | |
9932 |
1968 Otwarcie linii lotniczej PLL LOT Warszawa - Kijów. | 15 PLN | 13 PLN | |
9933 |
1968 Jubileuszowy lot "50 Jahre Postfluglinie Wien-Krakau", lotniczy list polecony wysłany 3.IV z Mediolanu - przez Wiedeń, gdzie dotarł 5.IV (kasownik pośredni) - do Warszawy, kasownik odbiorczy 8.IV. | 40 PLN | 35 PLN |