Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
13623 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | 25 PLN | 25 PLN | |
13624 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
13629 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym bardzo mocnym uszkodzeniem prawej strony nadruku, gwarancja Mikstein, z opisem "30 brak TA" Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
13633 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
13641 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | 60 PLN | 60 PLN | |
13653 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "prawa gwiazdka mniejsza od lewej", gwarancja Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
13656 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Jungjohann. | 350 PLN | 350 PLN | |
13658 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann. | 75 PLN | 90 PLN | |
13659 |
1918 drugie wydanie lubelskie, delikatne złamanie, gwarancja Schmutz. | 60 PLN | 60 PLN | |
13663 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem; normalnym i odwróconym na stronie gumowanej, bardzo rzadki znaczek pochodzący z jednego 50 znaczkowego arkusza, doskonały stan zachowania, gwarancja Mikulski. | 3 600 PLN | 3 850 PLN | |
13672 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | 20 PLN | 20 PLN | |
13679 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Rachmanow, Mikulski, Schmutz. | 150 PLN | 150 PLN | |
13691 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein, historyczne sygnatury ołówkiem Larking, Kronenberg, fofoatest Kronenberg. | 1 200 PLN | 1 200 PLN | |
13692 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja Mikulski, Jungjohann. | 1 600 PLN | 1 600 PLN | |
13693 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja Schmutz. | 80 PLN | 80 PLN | |
13697 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 63, gwarancja Miszczak. | 100 PLN | 100 PLN | |
13698 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 71, gwarancja Miszczak. | 100 PLN | 100 PLN | |
13699 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 150 PLN | 150 PLN | |
13707 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 37 z błędem "ścięte C", prawie niewidoczny ślad po zdjętej podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | 1 200 PLN | 1 200 PLN | |
13714 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 99, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | 150 PLN | 150 PLN | |
13718 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.95, gwarancja i opis Sutcliffe. | 130 PLN | 130 PLN | |
13720 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein. | 400 PLN | 430 PLN | |
13721 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
13722 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5-6, lewy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 150 PLN | 150 PLN | |
13730 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.24 "cienkie Z", piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein. | 1 600 PLN | 1 440 PLN | |
13734 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Jungjohann. | 15 PLN | 15 PLN | |
13736 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | 25 PLN | 25 PLN | |
13742 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB poz. 44, gwarancja Schmutz. | 1 100 PLN | 1 100 PLN | |
13748 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 57, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
13752 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 71, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
13756 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | 40 PLN | 40 PLN | |
13757 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 42, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
13758 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28, gwarancja Taipale, z opisem Mikulski. | 40 PLN | 40 PLN | |
13759 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 6, gwarancja Mikstein. | 30 PLN | 35 PLN | |
13764 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 70 PLN | 111 PLN | |
13765 |
1919 wydanie krakowskie, znaczki z nadrukiem formy I z poz. 13-14, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 120 PLN | 140 PLN | |
13767 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | 25 PLN | 25 PLN | |
13771 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 20 PLN | 20 PLN | |
13774 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "uszkodzone A", bardzo ładny stan, niewielka podlepka, gwarancja Mikstein. | 150 PLN | 150 PLN | |
13776 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja Jungjohann. | 200 PLN | 220 PLN |