Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
15851 |
1952 Karol Świerczewski, koperta FDC. | 10 PLN | 10 PLN | |
15873 |
1952 FDC - "Zlot Młodych Przodowników Pracy w Warszawie". | 15 PLN | 15 PLN | |
15878 |
1952 uchwalenie konstytucji PRL, znaczek za 45+15 gr. z błędem na poz.27 "4 u góry ścięte", gwarancja i opis Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
15882 |
1952 zabytkowe budowle, znaczek z błędem "NIEDZIGA". | 30 PLN | 30 PLN | |
15889 |
1952 Światowy Kongres Obrońców Pokoju, koperta FDC. | 10 PLN | 10 PLN | |
15896 |
1952 przyjaźń polsko-radziecka, znaczek za 45+15 gr. bez napisu LENIN (Mi.25 euro), gwarancja. | 40 PLN | 45 PLN | |
15931 |
1954 rocznik znaczków czystych z tzw. "niebieskim" blokiem lotniczym. 1990 | 780 PLN | 780 PLN | |
15960 |
1954 III Zjazd PZF, tzw. "niebieski blok" lotniczy, gwarancja Perzyński - wychowawca wielu współczesnych ekspertów. | 560 PLN | 560 PLN | |
15963 |
1954 III Zjazd PZF, blok czysty z podwójnym moletowaniem prawego górnego naroża, gwarancja i opis Schmutz. | 80 PLN | 80 PLN | |
16032 |
1957 Dzień Znaczka, czworoblok - uznanych za najładniejsze w tych latach, znaczków za 2,50 zł., prawy górny z błędem na poz.62 "otwarte usta", gwarancja Krawczyk. | 50 PLN | 50 PLN | |
16033 |
1957 Dzień Znaczka, czworoblok - uznanych za najładniejsze w tych latach, znaczków za 2,50 zł., prawy górny z błędem na poz.62 "otwarte usta", gwarancja i opis Schmutz. | 120 PLN | 120 PLN | |
16070 |
1959 grzyby, parka znaczków za 60 gr. z rzadkimi położeniami - III.2 i III.4 - znaku wodnego, gwarancja i opis. | 60 PLN | 60 PLN | |
16072 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusz z przywieszkami, znak wodny III.6. | 45 PLN | 50 PLN | |
16074 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, seria znaczków z przywieszkami z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja. | 24 PLN | 24 PLN | |
16094 |
1959 polskie stroje ludowe, cztery serie, dwie cięte i dwie ząbkowane. | 35 PLN | 35 PLN | |
16096 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusik ozdobny z błędem na poz.3 "kropka między A i M w ZAMEK", gwarancja. | 45 PLN | 55 PLN | |
16112 |
1960 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 60", arkusiki o znakach wodnych w położeniach III.2 i III.8 | 100 PLN | 100 PLN | |
16116 |
1961 Zimowa Spartakiada Młodzieży, parki z pustopolami. | 400 PLN | 400 PLN | |
16122 |
1961 15 rocznica UNICEF, seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | 90 PLN | 95 PLN | |
16125 |
1961 owady chronione, znaczek z błędem "chorągiewka przy ZŁ". | 25 PLN | 25 PLN | |
16131 |
1962 20 rocznica PPR, seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | 125 PLN | 125 PLN | |
16134 |
1962 Wielcy Polacy (II) - Juliusz Słowacki, znaczek za 60 gr. z czarnymi plamkami w tle, gwarancja Krawzcyk. | 20 PLN | 20 PLN | |
16135 |
1962 Wielcy Polacy (II), seria w parkach rozdzielonych międzypolem (bez dwóch pierwszych wartości, które w takich parkach nie występują. | 60 PLN | 60 PLN | |
16144 |
1963 rocznik znaczków czystych (w tym bloki kosmiczne z obydwoma odmianami perforacji). | 570 PLN | 570 PLN | |
16150 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | 60 PLN | 65 PLN | |
16154 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | 10 PLN | 10 PLN | |
16158 |
1963 20-lecie LWP, znaczek z błędem "dwóch pilotów". | 35 PLN | 35 PLN | |
16161 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, znaczek z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie, gwarancja Schmutz. | 300 PLN | 300 PLN | |
16162 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja. | 20 PLN | 20 PLN | |
16164 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja. | 40 PLN | 40 PLN | |
16167 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy 9". | 15 PLN | 15 PLN | |
16169 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym. | 90 PLN | 95 PLN | |
16175 |
1964 koty, parka znaczków za 40 gr., lewy z błędem na poz.15 "krótsza brew kota", gwarancja. | 30 PLN | 30 PLN | |
16177 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, bardzo dobry stan zachowania. | 70 PLN | 70 PLN | |
16179 |
1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
16181 |
1964 FDC - "Walka i męczeństwo narodu polskiego", komplet 2 kopert ze znaczkami z przywieszkami. | 20 PLN | 20 PLN | |
16189 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, prawy znaczek z błędem "krótszy pazur", znaczek bez błędu zagnieciony. | 30 PLN | 30 PLN | |
16191 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, lewy znaczek z błędem "SWIAT zamiast ŚWIATA", w narożniku numer sektora 3. | 30 PLN | 30 PLN | |
16193 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie - arkusz kasowany (na znaczkach pełna guma), z "długą" przywieszką; złożony poziomo, niewielkie ubytki na licu papieru; ogólnie dobry stan zachowania (liczone jako znaczki z przywieszką). | 150 PLN | 150 PLN | |
16205 |
1967 100 rocznica urodzin Marii Skłodowskiej - Curie, kompletna seria w parkach rozdzielonych przywieszką. | 240 PLN | 240 PLN |