Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
18819 |
1920 uszkodzona litera d w wyrazie des wygląda jak a. | 40 PLN | 65 PLN | |
18827 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - LUBLIN; I nakład, znak opłaty i napis Kartka Pocztowa typografią; widok, liniatura i podpis rotograwiurą, sygnatura VIII-1931, długość sygnatury 38,5 mm. | 120 PLN | 108 PLN | |
18828 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - WILNO Kościół Św.Anny i Bernardynów; I nakład, znak opłaty i napis Kartka Pocztowa typografią; widok, liniatura i podpis rotograwiurą, sygnatura VIII-1931, długość sygnatury 38,5 mm. | 120 PLN | 108 PLN | |
18829 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - LWÓW Kościół Dominikanów; II nakład, znak opłaty i napis Kartka Pocztowa typografią; widok, liniatura i podpis rotograwiurą, sygnatura XI-1931, długość sygnatury 37,5 mm; karta z minimalnymi przebarwieniami na krawędziach. | 150 PLN | 135 PLN | |
18836 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 28. | 90 PLN | 80 PLN | |
18837 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 19, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji. | 45 PLN | 80 PLN | |
18838 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 18, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji. | 45 PLN | 55 PLN | |
18839 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 8, minimalnie nieostre górne narożniki. | 40 PLN | 35 PLN | |
18841 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 15. | 90 PLN | 80 PLN | |
18842 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 11. | 90 PLN | 80 PLN | |
18843 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 31, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji. | 80 PLN | 70 PLN | |
18844 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 29, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji. | 80 PLN | 85 PLN | |
18848 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 29, nadruk typ I, plamka na froncie. | 80 PLN | 160 PLN | |
18849 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19. | 100 PLN | 160 PLN | |
18850 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 30, nieostre narożniki. | 80 PLN | 85 PLN | |
18855 |
1935 M/S Piłsudski z ilustracją 27 (HEL - Port), z obiegu. | 30 PLN | 30 PLN | |
18857 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 1. | 15 PLN | 15 PLN | |
18859 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Wnętrze chaty góralskiej, czysta; bardzo dobry stan zachowania. | 150 PLN | 135 PLN | |
18860 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Borysław - Kopalnie nafty, czysta. | 200 PLN | 180 PLN | |
18896 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin. | 150 PLN | 135 PLN | |
18898 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | 50 PLN | 45 PLN | |
18900 |
1938 całostka z podobizną Leona Wyczółkowskiego. | 15 PLN | 15 PLN | |
18901 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 18. | 100 PLN | 90 PLN | |
18905 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22. | 100 PLN | 90 PLN | |
18906 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Klasycyzm Bejsce. | 150 PLN | 135 PLN | |
18908 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Komendant 1 p.p. L.P. płk . Edward Śmigły - Rydz, Sitowicze (Wołyń) - wrzesień 1916; karta ostemplowana okolicznościowo 6.VIII w Krakowie. | 50 PLN | 45 PLN | |
18916 |
1944 wydanie prowizoryczne, Marcin Leopolita. | 120 PLN | 104 PLN | |
18919 |
1944 wydanie prowizoryczne, Eliza Orzeszkowa. | 120 PLN | 104 PLN | |
18920 |
1944 wydanie prowizoryczne, Romańszczyzna: Strzelno. | 120 PLN | 104 PLN | |
18921 |
1944 wydanie prowizoryczne, Henryk Sienkiewicz - Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis". | 120 PLN | 104 PLN | |
18923 |
1944 wydanie prowizoryczne, pomnik Mikołaja Kopernika na dziedzińcu Biblioteki Jagiellońskiej. | 150 PLN | 135 PLN | |
18927 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja. | 150 PLN | 135 PLN | |
18949 |
1950 "groszy" typ 11 na karcie wydania prowizorycznego, z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym. | 150 PLN | 135 PLN | |
18950 |
1950 "groszy" typ 5, nadruk na czystej karcie wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze niebieskim. | 150 PLN | 135 PLN | |
18961 |
1953 koperta z hasłem propagandowym G. | 40 PLN | 35 PLN | |
18963 |
1953 Budownictwo mieszkaniowe, 60 gr, sygnatura III.53, hasło propagandowe 18b. | 20 PLN | 20 PLN | |
18966 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 19a, sygnatura IX-52, hasło propagandowe 18b. | 70 PLN | 60 PLN | |
18980 |
1960 rzadka całostka z częściowo zniszczonego nakładu z błędem ŻÓRAW zamiast ŻURAW. | 180 PLN | 180 PLN | |
19023 |
1978 karta o sygnaturze (IV.78) z prywatnym dodrukiem - "II Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny GEOGRAFIA POLSKI Olsztyn 17-30 VII 1978 r.". | 20 PLN | 20 PLN | |
19030 |
1981 1000-lecie Kłodzka karta z nadrukiem Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna PRL-CSRS Kłodzko 1000, ostemplowana okolicznościowo 23.V. | 25 PLN | 45 PLN |