Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
4143 |
1918 Kowel, znaczek za 50 f./50 szag. z lokalnym nadrukiem na znaczku ukraińskim, na wycinku z ręcznie wpisaną datą 22/8 1919, gwarancja firmowa SPER FILATELIA, sygnowany ołówkiem, gwarancja Krawczyk. | 200 PLN | 240 PLN | |
4153 |
1918 Kalisz, parka znaczków pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | 140 PLN | 140 PLN | |
4159 |
1918 Kalisz, znaczek pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
4169 |
1918 Kalisz, znaczki pierwszego wydania z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | 240 PLN | 240 PLN | |
4175 |
1918 Myślenice, znaczek opłaty za 10 h. z lokalnym odwróconym nadrukiem typu IIIa, w ładnym stanie z małym lekkim śladem podlepki, gwarancja Krawczyk. | 400 PLN | 400 PLN | |
4182 |
1918 Myślenice, znaczek opłaty za 20 h. z lokalnym nadrukiem typu IIIa, na ładnym wycinku, sygnowany T i Toll, gwarancja Krawczyk. | 150 PLN | 150 PLN | |
4184 |
1918-19 Oświęcim, unikalny znaczek za 5 h. z lokalnym, typograficznym nadrukiem w kolorze czarnym przedstawiającym orła, kasowany na prawej krawędzi w sposób, nie dający możliwości ustalenia miejscowości i daty; znane są jedynie dwa egzemplarze czyste o innych nominałach i jeden kasowany - oferowane 5 h. (ten właśnie egzemplarz prezentowany jest w katalogu PPF.SA - wydanie z 1997, na stronie 24), znaczek ma uszkodzony lewy dolny narożnik, kolorowy fotoatest Krawczyk. | 1 500 PLN | 1 500 PLN | |
4185 |
1918 Myślenice, znaczek za 30 h. z lokalnym nadrukiem typu I, sygnowany T i Toll. | 30 PLN | 60 PLN | |
4186 |
1918 Myślenice, znaczek za 3 h. z lokalnym nadrukiem typu I, sygnowany T(Toll). | 20 PLN | 70 PLN | |
4187 |
1918 Myślenice, znaczek gazetowy za 2 h. z lokalnym nadrukiem typu IIIa, podlepiony na dużej powierzchni, gwarancja Mikstein. | 20 PLN | 25 PLN | |
4188 |
1918 Myślenice, bardzo rzadki niekatalogowany znaczek gazetowy za 6 h. z lokalnym nadrukiem typu IIIb, rysa w papierze koło lewej 6, gwarancja Krawczyk. | 100 PLN | 110 PLN | |
4189 |
1918 Myślenice, rzadki znaczek pospieszny za 5 h. z lokalnym nadrukiem typu I, sygnowany T, gwarancja Krawczyk. | 50 PLN | 55 PLN | |
4192 |
1919 Skałat, znaczki za 3 i 20 h. z lokalnym nadrukiem w pięknym stanie, gwarancja. | 250 PLN | 250 PLN | |
4195 |
1918 seria pomnikowa, narożny sześcioblok, środkowe znaczki z błędami "uszkodzona litera N" i "kropka wewnątrz prawej cyfry 5", gwarancja. | 120 PLN | 120 PLN | |
4210 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz. | 120 PLN | 160 PLN | |
4223 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "podniesione s", gwarancja Schmutz. | 35 PLN | 35 PLN | |
4224 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem pierwszej formy, lewy znaczek z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja. | 35 PLN | 35 PLN | |
4225 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja i opis Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
4228 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "poniesione s", gwarancja. | 35 PLN | 46 PLN | |
4242 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja. | 30 PLN | 30 PLN | |
4253 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 5 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy z błędem na poz.2 "Pocata", załamane poziomo, gwarancja i opis Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
4257 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "Poczto", gwarancja. | 35 PLN | 35 PLN | |
4269 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy. | 15 PLN | 15 PLN | |
4270 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 10 fen. w kolorze różowokarminowym z nadrukiem drugą formą, piękny stan, gwarancja i opis Schmutz. | 600 PLN | 600 PLN | |
4278 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z przesuniętym nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "odwrócone k", gwarancja. | 35 PLN | 35 PLN | |
4284 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "Pocata", gwarancja. | 35 PLN | 35 PLN | |
4303 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 25/7,5 fen. z nadrukiem pierwszą formą, lewy znaczek z niekatalogowanym jeszcze błędem "5 z prostą chorągiewką", prawy z błędem na poz.97 "brak trzeciej kreski", gwarancja i opis Schmutz. | 150 PLN | 150 PLN | |
4304 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy, duża podlepka. | 15 PLN | 15 PLN | |
4306 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków za 30 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy górny znaczek z błędem na poz.2 "Pocata", dwa dolne bez podlepki, gwarancja z opisem Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
4310 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "Poczto", gwarancja. | 35 PLN | 40 PLN | |
4316 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "podniesione s", gwarancja. | 35 PLN | 35 PLN | |
4322 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "Pocata", podlepki na marginesie, gwarancja. | 50 PLN | 50 PLN | |
4330 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "podniesione s", gwarancja. | 30 PLN | 30 PLN | |
4335 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 40 fen. z błyszczącym nadrukiem GGW i błędem "odwrócone k", ślady po podklejeniu innego arkusza, gwarancja i opis Schmutz. | 250 PLN | 250 PLN | |
4337 |
4340 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szarawopurpurowym z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz. | 175 PLN | 175 PLN | |
4349 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski. | 130 PLN | 130 PLN | |
4352 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 36 z błędem "brak bocznych części ornamentów", bardzo rzadkie, naturalna skaza w papierze, fotoatest Schmutz. | 750 PLN | 850 PLN | |
4355 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5 z poz. 21 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kwaśniewski. | 170 PLN | 170 PLN | |
4356 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja Mikulski. | 110 PLN | 110 PLN |