Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
7763 |
1920 14 VI, wydanie przedrukowe, 20 Pf przekaz pocztowy, czysty. | 50 PLN | 50 PLN | |
7766 |
1920 prekursor, znaczek niemiecki użyty w Gdańsku przed wprowadzeniem do obiegu pierwszych znaczków poczty wolnego miasta, | 30 PLN | 30 PLN | |
7772 |
1921 herb Gdańska na ośmiokątnej tarczy, znaczek za 1.20 Mk. bez poddruku (Mi.20 euro), gwarancja i opis Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
7775 |
1921 II, wydanie definitywne - herb Gdańska na ośmiokątnej tarczy, 30+30 Pf podwójna karta z opłaconą odpowiedzią, czysta. | 40 PLN | 36 PLN | |
7776 |
1921 VI, wydanie definitywne - herb Gdańska na ośmiokątnej tarczy, karta 20 Pf, czysta. | 20 PLN | 18 PLN | |
7777 |
1922 wydanie obiegowe, znaczek za 100 Mk. z tzw. "abklatschem" ramki, gwarancja Krawczyk. | 40 PLN | 40 PLN | |
7779 |
1922 V, wydanie definitywne - herb Gdańska na ośmiokątnej tarczy, karta 50 Pf, czysta. | 30 PLN | 27 PLN | |
7810 |
1938 podstawowa seria wydania obiegowego. | 300 PLN | 300 PLN | |
7812 |
1938 seria wydania na przesyłki lotnicze. | 60 PLN | 60 PLN | |
7815 |
1938 seria wydania znaczków dopłaty. | 300 PLN | 300 PLN | |
7827 |
1916 podwójna karta służbowa z opłaconą odpowiedzią. | 90 PLN | 90 PLN | |
7844 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44 - pojedynczy ozdobnik. | 40 PLN | 36 PLN | |
7849 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 51, gwarancja Schmutz. | 80 PLN | 80 PLN | |
7850 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 - przecinek zamiast kropki, ślady i pozostałości podlepek, gwarancja Schmutz. | 40 PLN | 36 PLN | |
7865 |
1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 46. | 120 PLN | 120 PLN | |
7880 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 133. | 100 PLN | 100 PLN | |
7884 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135. | 80 PLN | 80 PLN | |
7887 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135a. | 150 PLN | 150 PLN | |
7889 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy, lekkie załamania. | 100 PLN | 100 PLN | |
7893 |
1920 całostka z hasłem propagandowym po polsku i angielsku. | 20 PLN | 20 PLN | |
7898 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego. | 35 PLN | 35 PLN | |
7899 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, długość napisu 98,5 mm | 30 PLN | 45 PLN | |
7904 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - HEL Port, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia. | 70 PLN | 75 PLN | |
7905 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - Dunajec w Pieninach, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia. | 70 PLN | 70 PLN | |
7906 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - BORYSŁAW Kopalnie nafty, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia. | 70 PLN | 110 PLN | |
7911 |
1932 całostka druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą X-1938. | 30 PLN | 27 PLN | |
7912 |
1934 całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą IX-1934, nieznacznie zagięty narożnik. | 30 PLN | 27 PLN | |
7913 |
1935 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem N. | 15 PLN | 60 PLN | |
7920 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ, sygnatura X-1937. | 20 PLN | 18 PLN | |
7927 |
1938 wydanie obiegowe, całostka z podobizną Wojciecha Bogusławskiego. | 30 PLN | 27 PLN | |
7931 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Mikołaj Rej. | 35 PLN | 31 PLN | |
7932 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Stanisław Konarski. | 35 PLN | 31 PLN | |
7933 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Adam Mickiewicz. | 35 PLN | 31 PLN | |
7935 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Eliza Orzeszkowa. | 35 PLN | 31 PLN | |
7936 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Jan Kasprowicz. | 35 PLN | 31 PLN | |
7944 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Renesans - Kraków. | 35 PLN | 31 PLN | |
7945 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Jacek Malczewski. | 35 PLN | 31 PLN | |
7949 |
1938 całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936. | 15 PLN | 80 PLN | |
7950 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem H. | 10 PLN | 10 PLN | |
7951 |
1938 całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą X-1938. | 20 PLN | 18 PLN |